bodqhrohro
UA EN RU
Bodq Calculator
Потужний, функціональний, зручний і стильний калькулятор для мобільних пристроїв. Оптимізований під клавіатурне керування та роздільну здатність 176x220, однак працюватиме і на більших роздільних здатностях.
Статус: у розробці.
Опубліковано: ні.
SEmidred
Клон вбудованого семплового MIDI-редактора MusicDJ зі старих телефонів Sony Ericsson. Окрім усіх можливостей оригінального редактора, планується ввести експорт у режим сумісности (через наявність нестандартного запису, що полегшує подальше редагування, MIDI-файли, створені MusicDJ, не відтворюються більшістю сторонніх програвачів).
Статус: розробка ще не почата.
Опубліковано: ні.
<no name yet>
Альтернативна оболонка для Windows, що базується на HTA+CSS+JS. Головною особливістю інтерфейсу є так звані «стеки» — екранні панелі, що згортаються у спливаючі кнопки, для розміщення посилань і користувацьких файлів — впорядкована заміна робочому столу. Більшість стеків можна редагувати, а за необхідності — видаляти чи створювати нові. Планується підтримка iframe- і flash-застосунків, а в далекому майбутньому також ґаджетів робочого столу, віконних застосунків Windows і застосунків для инших середовищ: eyeOS, HP webOS, B2G тощо.
Статус: скасовано.
Опубліковано: ні.